اخبار کهک

جشن انقلاب

شهرداری و شورای اسلامی شهر کهک طی پیامی ضمن تبریک سالروز چهل و چهارمین بهار عزت و آزادی، شهروندان شهر کهک را به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز ۲۲ بهمن و راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر اقتدار ملی و اقتدار ملت ایران است. «رهبر معظم انقلاب»

دهه مبارک فجر و یوم الله 22 بهمن، یادآور مجاهدت و ایثار ملت رشید ایران و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل عظیم‌الشأن حضرت امام خمینی «قدس سره» و جانفشانی شهیدان سرافراز این سرزمین است.

🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷

دهه‌ فجر، در حقیقت مقطع رهایی ملت ایران و شکستن حصر وابستگی کشور به بیگانگان و نوید بخش صبح امید برای مظلومان و طلوع خورشید استقلال و آزادی در این سرزمین است؛ یوم‌الله ۲۲ بهمن روز شکست استکبار جهانی در برابر اراده و قدرت ملت ایران است که نقطه عطفی در تاریخ ایران و جهان بوده است.

ملت شریف ایران اسلامی در چهل و چهارمین بهار انقلاب همانند سال های گذشته با حضور چشمگیر، آگاهانه و با بصیرت خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اوج ارادت و دلبستگی خود به امام راحل، مقام معظم رهبری و نظام جمهوی اسلامی را به رخ دنیا خواهند کشید و نشان می دهند در راستای حفظ و حراست از دستاوردها و آرمان های بلند انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر این سرزمین از دوران انقلاب و دفاع مقدس گرفته تا شهدای مدافع حرم، امنیت و سلامت از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

از این رو از تمامی شما مردم شریف و شهید پرور ، انقلابی و ولایی شهر کهک برای حضور در حماسه راهپیمایی 22 بهمن دعوت به عمل می آوریم و همگام قدوم استوارتان در این جشن بزرگ ملی خواهیم بود.

🔸شهرداری و شورای اسلامی شهر کهک

روابط عمومی شورای اسلامی شهر کهک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *