اخبار کهک

بوستان لاله شهر کهک با اعتباری بالغ بر 220 میلیارد ریال، بهسازی می شود

*بوستان لاله شهر کهک با اعتباری بالغ بر 220 میلیارد ریال، بهسازی می شود*

بوستان لاله شهر کهک، با توجه به قرارگیری در مجاورت جاده، دسترسی مناسب و وجود گونه های درختی متفاوت، مورد استقبال چشم گیر گردشگران و ساکنان شهر کهک قرار گرفته است.
رضا شکاری شهردار کهک، با اعلام خبر انتخاب پیمانکار ذیصلاح از طریق مناقصه عمومی، از شروع عملیات عمرانی برای بهسازی بوستان لاله شامل اجرای سنگ فرش، مناسب سازی فضا برای استفاده معلولین و همچنین احداث مخزن ذخیره آب به مساحت 750 مترمکعب جهت آبیاری فضای سبز بوستان خبر داد و اظهار داشت پروژه مزبور با اعتباری بالغ بر 220 میلیارد ریال شامل منابع استانی و داخلی شهرداری کهک اجرا خواهد شد. وی همچنین به احداث آب نمای موزیکال در بوستان لاله اشاره کرد و اظهار داشت ایجاد نشاط اجتماعی شهروندان و گردشگران و همچنین افزایش زیرساخت های شهری برای تفریح و نشاط مشروع شهروندان و گردشگران، مهمترین ماموریت مجموعه مدیریت شهری کهک می باشد.
شکاری در ادامه اظهار داشت، پروژه های دیگری در روزهای آتی در شهر کهک شروع می شوند که از جمله آنها می توان به احداث راه دسترسی مزار شهدای گمنام، احداث پمپ بنزین شهر کهک با کمک سرمایه گذار بخش خصوصی و همچنین بازآفرینی شهری در محله پاچنار شهر کهک اشاره کرد. وی همچنین به ادامه نهضت بازگشایی معابر و بهسازی معابر اصلی و فرعی شهر کهک شامل جدولگذاری و آسفالت در معابر اشاره کرد و تاکید نمود با توجه به مطالعات و طراحی های انجام شده، شهر کهک به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل خواهد شد.
در انتها شهردار کهک به زیرساخت ها و مشوق های در نظر گرفته توسط شورای اسلامی و شهرداری کهک برای حضور سرمایه گذاران بخش خصوصی اشاره کرد و افزود پروژه های قابل توجهی برای سرمایه گذاری طراحی شده است که جذابیت های خوبی برای سرمایه گذاران ایجاد خواهد کرد، در همین راستا از تمامی سرمایه گذاران بخش خصوصی و مردم برای بهره برداری از پروژه های مزبور دعوت بعمل آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *